INTERMARCHÉ
WANTY

Zoek
Sluit dit zoekvak.
La Vuelta

Intermarché-Circus-Wanty maakt een goede start

Deze zaterdag 26 augustus is team Intermarché-Circus-Wanty begonnen aan zijn derde Vuelta in zijn geschiedenis met een prestatie net buiten de top tien in de openingsploegentijdrit.

Het Waalse World Team werkte de 14,8 kilometer over het natgeregende stadsparcours met veelvuldige bochten in Barcelona af aan een gemiddelde snelheid van 47 kilometer per uur, wat goed was voor de twaalfde tijd.

"We kunnen zeggen dat ons team goed aan de Vuelta begonnen is in deze ploegentijdrit. Onze renners hadden vertrouwen in hun materiaal in deze kletsnatte omstandigheden, maar toch hebben we afgesproken om geen enkel risico te nemen in de bochten en enkel op de rechte stukken een goed tempo te rijden. Dat heeft ons een twaalfde plaats bezorgd. Naar mijn mening was het met minder voorzichtigheid mogelijk om een stuk beter te doen, maar het was voor ons essentieel om op volle kracht aan de volgende etappes te kunnen beginnen." "De profielen van de komende ritten zijn ideaal voor ontsnappingen. Ik denk dat de kansen op een zege vanuit de vroege vlucht hoger zijn in de derde etappe naar Andorra dan in die van deze zondag, waarin ik verwacht dat Team dsm-firmenich de rode leiderstrui zal verdedigen. Maar hoe het ook verloopt, we hebben de intentie om vanaf de eerste rit in lijn offensief te koersen." "Na de grote teleurstelling vanwege het verlies van onze sprinter Gerben Thijssen voor de start, onze grootste troef voor een ritzege met ons team, heeft iedereen de draad weer kunnen oppikken. De rollen werden lichtjes gewijzigd, maar iedereen behoudt elke dag een duidelijke missie. De sfeer is uitstekend, iedereen is in goede gezondheid en klaar om te strijden om onze derde etappezege in even veel deelnames in de Vuelta na te jagen."

RESULTS

0
1.Team dsm-firmenich17:30
12.TeamIntermarché-Circus-Wanty+0:33

General Classification

SHARE ARTICLE

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
GDPR cookieconsent met Real Cookie Banner