INTERMARCHÉ
WANTY

Zoek
Sluit dit zoekvak.

Vini Zabù in de kijker tijdens de Giro d’Italia

Ter ere van Siciliaanse wijnpartner Vini Zabù zullen de acht renners van Intermarché-Circus-Wanty een nieuwe uitrusting dragen, die uitzonderlijk voor de 106e Giro d’Italia door Nalini geproduceerd werd. Deze nieuwe trui zal deze donderdag onthuld worden tijdens de ploegenpresentatie op de Piazza Della Rinascita in Pescara, in het hart van de Abruzzen waar de partner haar roots heeft.

De nieuwe koerstrui werd ontworpen in een lichter kleurenpalet, dat de Italiaanse lichtblauwe hemel en vruchtbare grond weerspiegelt. De Belgische designer stycle.design stelde over de gehele trui heuvels met wijnranken voor door abstracte witte lijnen. Het logo van de Siciliaanse wijnmakerij van Fantini Group verschijnt tussen de titelpartners op de borst van de acht renners, naast de gewoonlijke plaats op de linkerflank van de broek.

De Ronde van Italië 2023 gaat deze zaterdag van start met een 20 kilometer lange tijdrit richting het kasteel van Ortona, waar het hoofdkwartier van Fantini Group gelegen is. Na een openingsweekend in Abruzzo doorkruist het parcours de vier andere regio’s op het Italiaanse vasteland waar Fantini Group actief is: Basilicata, Campania, Puglia en Toscane. Zo zijn de wijngaarden van Gran Sasso in etappe zeven bijvoorbeeld het decor van de eerste aankomst bergop.

Haal deze limited edition in huis

Bestel deze exclusieve trui vanaf nu en tot en met zondag 7 mei door op onderstaande knop te klikken.

« Anderhalf jaar geleden werd ik in Ortona uitgenodigd om de nieuwe samenwerking tussen Intermarché-Circus-Wanty en Vini Zabù aan te kondigen. Het was een trots moment voor mij om de Sciotti familie in ons team te verwelkomen, nadat ik eerder al de eer had om de kleuren van een Italiaans team met Vini Zabù als hoofdsponsor te vertegenwoordigen. Het is een grote meerwaarde voor ons team om te kunnen rekenen op partners als hen die wielrennen in hun hart dragen. De start in Pescara geeft onze voltallige groep een bijzondere motivatie om het beste van onszelf te geven en onze gloednieuwe trui te tonen. »

« Mijn vorm is in deze periode van het jaar nooit beter geweest. In mijn voorbereiding heb ik alles kunnen doen wat ik gepland had. Mijn goed gevoel Eschborn-Frankfurt bevestigde dat ik in topconditie aan de start van mijn vierde Ronde van Italië zal verschijnen. In de eerste twee weken wachten er behoorlijk veel ritten die me erg goed moeten liggen. Met het team zullen we de situatie dag per dag bekijken en elkaar afwisselen om in elke rit met een bepaalde renner voluit voor het hoogst haalbare resultaat te gaan. Zelf schenk ik bijzondere aandacht aan de rit richting Bergamo, de stad waarin ik opgegroeid ben. Die vijftiende rit zal me een extra prikkel bezorgen. Maar ik ben niet van plan om zo lang te wachten om me te laten zien! »

« We zijn fier om ter gelegenheid van deze 106e Giro d’Italia nieuwe kleuren te dragen. Vorig jaar heeft onze speciale ‘Vini Zabù’ trui over de Italiaanse wegen geschitterd. Ik ben ervan overtuigd dat deze uitrusting ons deze keer even veel succes zal brengen. Het verheugt ons om te starten vanuit de Abruzzen, een regio waarin passie voor wielrennen, die de familie Sciotti met verve onderhoudt, en het wijngebied, dat het huis Fantini met succes promoot, met brio gecombineerd worden. We zullen ons de komende drie weken de ziel uit het lijf rijden en de kleuren van Intermarché-Circus-Wanty en Vini Zabù hoog in het vaandel dragen. »

« Wij zijn Intermarché-Circus-Wanty en haar grote familie van partners zeer dankbaar voor de mogelijkheid om ter gelegenheid van een evenement als de Giro, dat voor ons zo belangrijk is, deze speciale trui voor te stellen. Deze editie van de Ronde van Italië krijgt een nog specialere tint dankzij de eerste etappe doorheen onze regio, richting onze stad Ortona. Bij Intermarché-Circus-Wanty hebben we ons aangesloten bij een fantastische familie die onze passie voor deze sport op intense wijze deelt. »

RESULTS

General Classification

SHARE ARTICLE

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
GDPR cookieconsent met Real Cookie Banner