INTERMARCHÉ
WANTY

Zoek
Sluit dit zoekvak.
Triptyque Ardennais

Wanty-ReUz-Technord slaat een dubbelslag

Deze zondag 19 mei was het D-day voor Wanty-ReUz-Technord in de Triptyque Ardennais. Daags na zijn ritzege verdedigde Wouter Toussaint met succes zijn leiderstrui en won hij het eindklassement voor zijn teamgenoot Simone Gualdi. De jonge garde sloeg daarmee een dubbelslag in eigen streek.

Daags voordien hadden de twee renners een indrukwekkende duo-aanval van 35 kilometer volbracht door  met een voorsprong van bijna 1’40 op hun concurrenten over de finish te komen.

De Nederlander met de gele trui kon op zijn ploeggenoten rekenen om de talrijke aanvallen van zijn concurrenten te neutraliseren en deze zondag aan het einde van de derde en laatste etappe richting Polleur zijn kostbare leiderstrui veilig te stellen.

Met zijn ritzege en zijn overwinning in het eindklassement behaalt Toussaint de tweede en derde overwinning van het seizoen voor Wanty-ReUz-Technord.

Eddy De Bie

“Bij de structuur van Intermarché-Wanty aansluiten was exact wat ik nodig had voor mijn ontwikkeling. Na een jaar van koersen tussen de profs rij ik bij Wanty-ReUz-Technord een mooi programma met hoofdzakelijk wedstrijden in mijn leeftijdscategorie, waarin ik regelmatig finales kan rijden en voor de winst strijden. Dat zorgt ervoor dat mijn zelfvertrouwen doorheen het seizoen groeit. Ook fysiek voel ik me optimaal tijdens deze periode van heuvelachtige wedstrijden, met bijvoorbeeld het Circuit des Ardennes of de Flèche Ardennaise van vorige week, dus kwam ik met ambitie aan de start van deze Triptyque Ardennais.” “We stonden er goed voor na de openingsrit en planden om daags nadien aan te vallen van bij de eerste passage over de klim op het plaatselijke parcours. Op die manier maakten Simone Gualdi en ik de oversteek naar de drie koplopers met Obie Vidts, die met zijn laatste krachten schitterend werk voor ons leverde. De dubbelslag van Simone en mezelf was de bekroning op een perfecte wedstrijd van het hele team. Het is dankzij de inzet van al onze ploeggenoten dat we erin geslaagd zijn om de eerste en tweede plaats in het klassement in Polleur te behouden, want het was allesbehalve een makkelijke opdracht. Binnen ons team krijgen we elk om beurt kansen en dat is waarom we altijd voor elkaar door het vuur gaan. Ik hoop dat ik deze stijgende lijn nog een tijdje kan vasthouden, want er komen nog verschillende mooie koersen aan.”

SHARE ARTICLE

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
GDPR cookieconsent met Real Cookie Banner