INTERMARCHÉ
WANTY

Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Intermarché-Wanty-Gobert brengt hulde aan de slachtoffers van de overstromingen

Deze vrijdag, ter gelegenheid van de 19e etappe van de Tour de France, zullen onze renners een zwarte rouwband dragen als eerbetoon aan de slachtoffers van de overstromingen die Noord-Europa, waaronder België en Duitsland, hebben getroffen. De Intermarché-Wanty-Gobert ploeg betuigt haar steun aan de vele mensen die door dit slechte weer zijn getroffen, met name in Wallonië en in de provincie Luik, waar veel van de partners van onze ploeg en grote wielerevenementen zijn gevestigd.

Van hieruit, op de wegen van de Tour de France, zijn we uiteraard zeer begaan met de tragische gebeurtenissen die zich de afgelopen dagen in België hebben afgespeeld. Onze gedachten gaan uit naar alle slachtoffers en wij betuigen ons medeleven aan de familieleden van de overledenen. Wij willen ook onze steun betuigen aan allen die in de komende dagen moeten herstellen van deze verschrikkelijke ramp, vooral in Wallonië en de provincie Luik, die de bakermat zijn van ons team, onze partners en van de wielersport.

RESULTS

General Classification

SHARE ARTICLE

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
GDPR cookieconsent met Real Cookie Banner