INTERMARCHÉ
WANTY

Zoek
Sluit dit zoekvak.

Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux en CUBE Bikes verlengen hun samenwerking

Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux en CUBE Bikes zijn verheugd om aan de vooravond de vijfde Ronde van Frankrijk van het World Team de verlenging van hun samenwerking bekend te maken. De Duitse fietsenfabrikant voorziet het team van Jean-François Bourlart al sinds 2015 met fietsen, een lange en vruchtbare relatie waarin beide partners hand in hand naar de mondiale elite van het wielrennen evolueerden. 

De fietsenfabrikant, die in 1990 door Marcus Pürner uit een familiebedrijf opgericht werd, beschikt over haar eigen carbonlabo in Waldershof in Beieren. CUBE Bikes voert er uitgebreide R&D met verschillende carbon vezels en lay-ups uit, wat bijvoorbeeld tot resultaten als de zelf ontwikkelde geïntegreerde combinatie van stuur en stuurpen geleid heeft. 

De fietsenfabikant werkt in nauw samen met de profwielrenners van Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux, Tormans Cyclo Cross Team en de groep mekaniekers om de standaarden in de ontwikkeling van CUBE fietsen voor alle eindgebruikers te blijven verhogen. In 2022 maken de renners van Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux gebruik van de CUBE Litening C:68X en de CUBE Aerium TT tijdritfiets, terwijl de veldrijders van het Tormans Cyclo Cross Team over de CUBE Cross Race C:68X beschikken.

« Ik ben vereerd dat we deze relatie, die we in 2015 met CUBE, zijn oprichter Marcus Pürner, Chris Archer en al hun teams opgestart hebben, kunnen verlengen. Hun merk groeide parallel aan ons team: door hun familiale waarden te behouden, maar tegelijkertijd ook op excellentie te mikken. De resultaten die door ons team behaald worden zijn uiteraard een gevolg van de kwaliteit van de fietsen, die ontwikkeld werden na een hechte samenwerking van hun ingenieurs, onze performance cel en de feedback van onze renners. Met de CUBE Litening C:68X beschikken we vandaag over één van de beste fietsen op de markt, wat onafhankelijk van het terrein een onoverkomelijk verschil biedt. » « Door deze historische samenwerking te verlengen, blijven we verder schrijven aan ons gezamenlijk hoofdstuk dat al gevuld is met successen, maar dat, ik ben ervan overtuigd, de volgende maanden en jaren nog zal verrijken. Ik ben ervan overtuigd dat CUBE Bikes en Intermarché-Wanty-Gobert de drie komende jaren dankzij de drang om de innoveren en zich te ontwikkelen zij aan zij zullen blijven groeien om een mondiale referentie te worden. Ik ben ook gelukkig dat CUBE Bikes ons in onze verschillende projecten steunt, zoals in het veldrijden waarin we sinds 2020 al mooie successen behaald hebben, maar ook in ons Development en Damesteam vanaf 2023. »

« We zijn enorm fier om nauw samen te werken met een UCI WorldTeam en om de voorbije jaren directe getuige te zijn van zo een ongelofelijke evolutie. Het feit dat we regelmatig de aandacht konden trekken en ons merk op de internationale scène konden tonen, zijn we bijzonder optimistisch voor de toekomst. Daarnaast geven de renners hun waardevolle feedback, die daarna in ons ontwikkelingsproces van zowel onze wegfietsen en onze tijdritfietsen meegenomen wordt. Deze wisselwerking speelt een essentiële rol om onze modellen te blijven verfijnen. Dat maakt het ons mogelijk om daarna onze klanten hoogwaardige fietsen aan te bieden, die door de profs getest werden op de meest legendarische parcoursen in de sport. Dit partnerschap leidde al tot verschillende deelnames aan Grote Rondes en aan historische overwinningen, zoals die van Biniam Girmay in Gent-Wevelgem en andere grote klassiekers. We kunnen niet wachten om te ontdekken wat de komende jaren voor ons in petto hebben en om dit ongelofelijke verhaal samen verder te schrijven. »

RESULTS

General Classification

SHARE ARTICLE

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
GDPR cookieconsent met Real Cookie Banner