INTERMARCHÉ
WANTY

Zoek
Sluit dit zoekvak.

Simone Petilli verlengt het avontuur met Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux

De 28-jarige klimmer heeft zijn contract met Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux met één jaar verlengd, om in 2022 zijn derde seizoen met het Belgische team te beginnen. De aanvalslustige renner kon zich van zodra de weg opliep in een ondersteunende functie onderscheiden, maar tevens ook talrijke keren in de ontsnapping. Het was op deze manier dat hij de koninginnenrit in de Ronde van Romandië richting Thyon 2000 animeerde, en 18e in het eindklassement werd.

Later in het seizoen nam hij deel aan de eerste Rondes van Italië en van Spanje in de historiek van het team. In de Giro pakte hij een 8e plaats in Bagno di Romagna, nadat hij enkele dagen ervoor slachtoffer van valpartijen was. In augustus heeft hij bijgedragen aan de formidabele collectieve prestatie in de Vuelta, die hij zelf op de 29e plaats afsloot.

« Het was een grote eer om dit seizoen van de successen in de Giro en de Vuelta deel uit te maken! De ontlading bij deze overwinningen toonde aan hoe groot de passie en de wil om hard te werken bij alle renners en medewerkers van dit team is. De fantastische sfeer en de groei van de structuur inspireren me enorm om steeds het beste van mezelf te geven.  Dat andere teams steeds meer rekening met ons houden is een groot compliment voor onze collectieve prestaties. Dit seizoen heb ik me vooral in een ondersteunende rol voor onze betere klimmers laten zien, maar voor volgend jaar heb ik tevens de ambitie om me de offensieve koersstijl van het team eigen te maken en mijn succesvolle ploeggenoten te imiteren. Ik kan dan ook niet wachten om volgend seizoen opnieuw de uitdaging aan te gaan om met het team een stap voorwaarts te zetten! »

« We zijn trots op de ontwikkeling van Simone Petilli tot een waardevolle ondersteunende renner in alle lastige World Tour wedstrijden. Zijn steun en aanvalslust waren een belangrijk aandeel in het succes van onze ploeg in onder andere de Ronde van Italië en de Ronde van Spanje. De waardering voor zijn inzet voor de leiders binnen ons team is dan ook groot. Dankzij zijn contractverlenging kunnen we met vertrouwen naar de lastige World Tour koersen van volgend seizoen uitkijken. »

RESULTS

General Classification

SHARE ARTICLE

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
GDPR cookieconsent met Real Cookie Banner